На всі товари, куплені в нашому магазині, поширюється дія Закону України «Про захист прав споживачів».

Цей закон передбачає такі права споживача повернення чи обмін купленого товару:

  1. Право споживача на повернення чи обмін у разі придбання товару неналежної якості (ст. 8 ЗУ «Про захист прав споживачів»);
  2. Право споживача на повернення або обмін у разі придбання товару належної якості (ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживачів»).

 

Відповідно до ст. 8 ЗУ «Про захист прав споживачів», у разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку суттєвих недоліків, що виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених при необхідності висновком експертизи, споживач, у порядку та в строки, встановлені законодавством та на підставі обов’язкових для сторін правил або договору, має право на свій вибір вимагати від продавця або виробника:

  1. повернення сплаченої за товар грошової суми;
  2. вимагати заміни товару на такий самий товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника)

 

Відповідно до ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживачів», споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з іншої причини не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, за винятком дня покупки. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром.

З повагою магазин AM.in.ua